Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

Analogowe systemy telewizji przemysłowej 960H Bosch

Analogowe systemy telewizji przemysłowej 960H Bosch

Oferta firmy Bosch zawiera wszystkie elementy potrzebne do budowy kompleksowych systemów wizyjnych 960H, w tym kamery, obiektywy, cyfrowe rejestratory wizyjne i monitory.

Dzięki nowej klasie zaawansowanych przetworników obrazu 960H stało się możliwe uzyskanie klarownego i ostrego obrazu w rozdzielczości 720 linii TV. Jest to najwyższa rozdzielczość, jaką można otrzymać w systemach analogowych działających w standardzie PAL i NTSC. Umożliwiają one rejestrację obrazów o szerokości 976 pikseli, co w porównaniu do istniejących przetworników analogowych 760H stanowi wynik o 30% lepszy. Dzięki temu nowe modele sprawdzają się znakomicie tam, gdzie wymagane jest uchwycenie drobnych detali obrazu, a jednocześnie zachowanie najwyższych parametrów pracy przy słabym świetle.

Te przetworniki stanowią rozwiązanie pośrednie między systemami standardowej i wysokiej rozdzielczości. Dzięki lepszej jakości obrazu uzyskanej przy minimalnym wzroście kosztów rozwiązania 960H doskonale nadają się dla klientów potrzebujących technologii analogowej o najwyższej rozdzielczości.

Czy będą to jasne wnętrza, słabo lub bardzo słabo oświetlone obszary, czy nawet miejsca niemal zupełnie pozbawione światła, kamery Bosch serii 960H pozwolą na zarejestrowanie wyraźnych obrazów. Część modeli została dodatkowo wyposażona we wbudowaną funkcję oświetlenia w podczerwieni, która umożliwia sprawne nagrywanie wyraźnych obrazów wideo nawet w całkowitej ciemności.

Oferta kamer firmy Bosch pozwala sprostać wymogom wszystkich zastosowań dozorowych oraz ograniczonych środków finansowych i obejmuje zarówno dobrej jakości modele standardowe w przystępnych cenach, jak i zaawansowane modele o niezwykłych możliwościach przetwarzania. Do wyboru są kamery do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, w tym modele stałopozycyjne, kamery typu MiniDome i bullet oraz kamery PTZ.

Rejestratory cyfrowe Bosch 960H mogą współpracować z przetwornikami o rozdzielczości 720 linii TV oraz CIF, 2CIF i 4CIF. Dostępne modele obsługują 4,8 lub 16 kanałów, umożliwiając jednoczesne nagrywanie na każdym z nich obrazu o prędkości aż 30 kl./s w dowolnej z dostępnych rozdzielczości.

Rejestratory są działającymi w trybie „plug-and-play”, niezawodnymi i prostymi w instalacji systemami, które wyposażono w kreatory konfiguracji. Dodatkową cechą, która ułatwia ich użycie i obniża koszty, jest zminimalizowanie koniecznych nakładów na szkolenia i konserwację.

Dołączone do rejestratora oprogramowanie umożliwia przeglądanie zarejestrowanych obrazów z dowolnej lokalizacji. Można również skorzystać z przeglądarki internetowej lub aplikacji dla licznych urządzeń mobilnych.

Monitory Bosch zostały zaprojektowane specjalnie do współpracy z kamerami systemów bezpieczeństwa, dlatego wyświetlany przez nie obraz jest ostry i pozbawiony rozmazań, a kolory są nasycone i wiernie odwzorowane. Obsługują one rozdzielczość 720 linii TV i automatycznie adaptują się do rozdzielczości wejściowej przychodzącego sygnału wizyjnego.

Wyświetlany przez nie obraz jest doskonale wyraźny w dużym zakresie kątów widzenia w pionie i w poziomie, co umożliwia wygodną obserwację po zamontowaniu monitora na ścianie lub suficie.

Te lekkie i kompaktowe urządzenia są także przyjazne dla środowiska. Zużywają niewiele energii, a przy ich budowie nie stosuje się halogenów.
Zobacz również nasze inne artykuły