Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

Monitoring wideo IP Bosch dla małych sklepów i domów

Monitoring wideo IP Bosch dla małych sklepów i domów

Gotowe do użycia i kompletne sieciowe systemy dozoru wizyjnego w zwartej i stylowej obudowie. Zaawansowana technologia marki Bosch w Twojej małej firmie lub domu. Kamery IP Bosch TINYON i FLEXIDOME 2000 stanowią kompletne sieciowe systemy dozoru wizyjnego. Oferują wysokie parametry w niewygórowanej cenie do szerokiej gamy zastosowań. Ich zwarta i stylowa obudowa pozwala im doskonale wpasować się w nowoczesne otoczenia.

Technologia kompresji H.264 zapewnia wyrazistość obrazu, a jednocześnie zmniejsza wykorzystanie przepustowości łącza i ilość miejsca na nośnikach nawet o 30% w porównaniu do alternatywnych kamer.

Ponadto inteligentna dynamiczna redukcja szumów (iDNR) zmniejsza wykorzystanie przepustowości o kolejne 50%, co zmniejsza koszty przechowywania statycznych scen.

Połączenie gniazda karty pamięci MicroSD zapewniającego obsługę nagrań o łącznej wielkości do 2 TB (2048 GB) z bezpłatnym oprogramowaniem klienckim do ich przeglądania tworzy niedrogi system dozoru wizyjnego.

Gwarancja jakości firmy Bosch oraz 3-letnia gwarancja działająca na zasadzie wymiany z wyprzedzeniem zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Najważniejsze zalety i korzyści:

  • Kompaktowa i stylowa konstrukcja pasuje do nowoczesnego otoczenia
  • Kompletny sieciowy system dozoru wizyjnego z gniazdem na karty pamięci MicroSD i aplikacją Dropbox, które umożliwiają łatwą i niedrogą rejestrację wszelkich zdarzeń
  • Bezpłatne oprogramowanie komputerowe i aplikacja umożliwiają odtwarzanie obrazu na żywo lub nagrań na komputerze lub urządzeniu mobilnym
  • Alarm sabotażu i wykrywanie ruchu ostrzega użytkownika, gdy ktoś próbuje manipulować kamerą lub pojawia się w jej polu widzenia
  • Wbudowany mikrofon umożliwia wykrywanie i rejestrowanie dźwięku
  • Technologia iDNR zmniejsza ilość potrzebnego miejsca na nośnikach nawet o 50% w przypadku statycznych scen w porównaniu do alternatywnych kamer.

Wszechstronność zastosowania

Kamery TINYON i FLEXIDOME IP 2000 doskonale nadają się do zastosowań wewnątrz budynków i stabilnym oświetleniu, np. w małych sklepach i domach. Poza stylową konstrukcją zapewniają wysoką szczegółowość obrazu. W tych produktach zastosowano najnowocześniejsze matryce i przetworniki obrazu zoptymalizowane pod kątem monitoringu SMB.

Kamery posiadają gniazdo karty pamięci microSD, dzięki czemu koszt zapisu i przechowania na miejscu jest niski. Kamery te są zgodne z dostępnymi na rynku urządzeniami NAS lub korzystają z potężnego urządzenia pamięci masowej Bosch DIVAR IP 2000 obsługującego maksymalnie 16 kamer sieciowych. Do zapisu materiału wideo w chmurze służy aplikacja Dropbox.

Materiały wideo można łatwo przeglądać i nimi zarządzać za pomocą komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Bosch Video Client lub bezpośrednio za pomocą urządzeń iPad i iPhone z zainstalowaną aplikacją Bosch Video Security.

Na urządzeniach mobilnych można odtwarzać obraz na żywo lub nagrane materiały wideo nawet przy połączeniach o małej przepustowości. Zapewnia to technologia transkodowania wideo firmy Bosch, a także dodanie urządzenia pamięci masowej Bosch Video Jet lub Bosch DIVAR IP 2000 na miejscu.
Zobacz również nasze inne artykuły