Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

Nowoczesne systemy analogowego monitoringu wideo Bosch

Nowoczesne systemy analogowego monitoringu wideo Bosch

Tryb 960H pozwala na uzyskanie obrazów o wysokiej rozdzielczości w systemach analogowych i jest przeznaczony do zastosowań niewymagających uzyskania obrazu o jakości HD. Bosch Security Systems zastosował go w najnowszych cyfrowych rejestratorach wizyjnych.

Urządzenia DIVAR 3000/5000 należą do nowej serii cyfrowych rejestratorów wizyjnych, które pozwalają na rejestrację i wyświetlanie obrazów z kamer analogowych o wysokiej rozdzielczości, pracujących w trybie 960H. Wprowadzając je na rynek Bosch Security Systems oferuje nowoczesne analogowe rozwiązanie wizyjne, pozwalające zarówno na rozbudowę istniejących systemów, jak i na tworzenie nowych instalacji.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych przetworników obrazu CCD kamery pracujące w trybie 960H osiągają rozdzielczość dochodzącą do 720 TVL. Rejestratory wizyjne DIVAR pracujące w trybie 960H rejestrują obraz o rozdzielczości poziomej wyższej o około 30% niż porównywalne systemy pracujące w trybie 760H. Rejestratory DIVAR mają wyjścia HDMI, które zapewniają optymalne odtwarzanie obrazu na wielkoformatowych płaskich ekranach. Nowa seria rejestratorów wizyjnych DIVAR 3000/5000 jest dostępna w wersji cztero-, ośmio- i szesnastokanałowej.

Rejestratory wizyjne DIVAR rejestrują do 30 klatek na sekundę we wszystkich kanałach. Mają funkcję rejestracji w czasie rzeczywistym i odtwarzania obrazu w formatach QCIF, CIF, 2CIF i 4CIF, a w razie konieczności także z niższą prędkością, co pozwala obniżyć wymagania dotyczące pojemności pamięci. Dzięki kompresji obrazów metodą H264 i kodowaniu dźwięku metodą G.711 można ograniczyć objętość pamięci potrzebnej do zapisu materiału wizyjnego, a także wymaganą szerokość pasma sieciowego podczas transmisji danych, bez obniżania jakości obrazu i dźwięku. Cyfrowe rejestratory wizyjne oferują możliwość zapisu do 12 terabajtów danych oraz opcjonalnie mogą mieć zainstalowaną nagrywarkę DVD.

Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu klienckiemu, przeglądarce WWW lub aplikacjom dla urządzeń mobilnych użytkownicy nowych rejestratorów mogą przeglądać obrazy znajdujące się z dala od rejestratora. Interfejs użytkownika gwarantuje im łatwą obsługę i dostęp do przejrzystego menu z funkcjami wyszukiwania i odtwarzania materiałów wizyjnych. Rejestratory mają funkcję wyświetlania alertów na ekranie monitora oraz przekazywania alarmów, na przykład poprzez e-mail.

Rejestratory wizyjne serii DIVAR 3000/5000 pracują w trybie Plug-and-Play i spełniają wysokie wymagania fabrycznych norm jakości i niezawodności.
Zobacz również nasze inne artykuły