Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

Rejestratory sieciowe DIVAR IP Bosch

Rejestratory sieciowe DIVAR IP Bosch

Bosch Security Systems wdrożył w najnowszej serii rejestratorów sieciowych DIVAR IP innowacyjną technologię dynamicznego transkodowanie, dzięki której możliwy jest natychmiastowy dostęp, z dowolnego miejsca na świecie, do nagrań jakości HD.

Wykorzystana w rejestratorach wizyjnych DIVAR IP technologia dynamicznego transkodowania (Dynamic Transcoding Technology) gwarantuje transmisję obrazu na żywo oraz odtwarzanie go w rozdzielczości HD. Adaptuje jakość obrazu do dostępnej szerokości pasma, dlatego ograniczony zasięg 3G czy dostęp do sieci przez Wi-Fi przy stale zmieniającej się przepustowości, nie będą już utrudniać śledzenia nagrań.

Nowa seria rejestratorów wizyjnych składa się z systemów zarządzania nagraniami wideo typu all-in-one. Rozwiązania DIVAR IP typu all-in-one obejmują sieciowy rejestrator wizyjny (DIVAR IP 2000, DIVAR IP 3000, DIVAR IP 6000 lub DIVAR IP 7000), macierz dyskową, stację roboczą oraz zintegrowane oprogramowanie.

Sieciowe rejestratory wizyjne serii DIVAR IP umożliwiają nagrywanie, podgląd i eksport obrazu w rozdzielczości HD lub rozdzielczości standardowej. Transmisja strumieni odbywa się równocześnie w formacie 16:9 i 4:3. W zależności od modelu rejestratora, oglądanie i zarządzanie obrazami możliwe jest za pomocą zdalnego klienta, zintegrowanego klienta lub zintegrowanej aplikacji sieciowej (aplikacja Bosch Video Security pozwala na oglądanie nagrań jakości HD na iPadach i iPodach; aplikację można pobrać bezpłatnie - link poniżej).

Rejestratory wizyjne typu all-in-one DIVAR IP 3000 i DIVAR IP 7000 wyposażone są w oprogramowanie Video Management Software firmy Bosch i zapewniają zaawansowane przetwarzanie alarmów, które gwarantuje identyfikację zdarzeń krytycznych oraz zarządzanie nimi. Oferują także funkcję Forensic Search umożliwiającą operatorom szybkie wyszukanie określonego zdarzenia w wielogodzinnym nagraniu, a po znalezieniu obiektu, dzięki funkcji Instant Detail Enhancement, natychmiast wyświetlają obraz w jakości full HD.

W skład serii DIVAR IP wchodzą produkty skalowalne, dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie do różnej wielkości instalacji. DIVAR IP 3000 obsługuje do 32 kanałów i oferuje pamięć 4 lub 8 TB, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich instalacji w miejscach takich jak sklepy, placówki edukacyjne czy banki. Dla dużych instalacji przeznaczony jest model DIVAR IP 7000, który w wersji prelicencyjnej ma pamięć 16 TB i obsługuje nawet do 128 kanałów. Pamięć wszystkich modeli rejestratorów serii DIVAR IP można zwiększyć poprzez dodanie do nich kolejnych urządzeń pamięciowych DIVAR IP 2000 lub DIVAR IP 6000.

Wszystkie rejestratory wizyjne DIVAR IP są zgodne z normą ONVIF, więc łatwo integrują się ze sprzętem i oprogramowaniem firmy Bosch, a także z produktami innych producentów. Decydując się na rejestrator serii DIVAR IP warto skorzystać z programu Bosch Integration Partner Program, który zapewnia projektantom dostęp do narzędzi online umożliwiających łatwą integrację oprogramowania do zarządzania i rejestracji, analizy wideo, obsługi systemów wielomonitorowych oraz śledzenia nagrań w chmurze.
Zobacz również nasze inne artykuły