Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

System alarmowy AMAX Bosch

System alarmowy AMAX Bosch

Systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX zostały zaprojektowane z myślą o ochronie domostw oraz małych firm. Urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze dzięki prostej klawiaturze.

Zapewnia jakość i niezawodność, z której słyną wszystkie produkty firmy Bosch – wsparte zgodnością z normą EN50131-3, stopień 2. Domyślne programowanie wstępne dla 90% wszystkich aplikacji gwarantuje wyjątkowo szybką i łatwą instalację systemów sygnalizacji włamania i napadu AMAX, co jest ich dużą zaletą.

Prosta instalacja i obsługa

Domyślny program systemów sygnalizacji włamania i napadu AMAX obejmuje 90% wszystkich zastosowań, co oznacza łatwość instalacji i niskie koszty. Klucz programowania umożliwia ponadto proste programowanie central na potrzeby wielu podobnych instalacji.

Dzięki intuicyjnej klawiaturze LED lub LCD ICON oraz menu o dopracowanej strukturze użytkowanie systemu jest bezproblemowe i nie wymaga wysiłku. W związku z tym nauka korzystania z urządzenia zajmuje klientom tylko chwilę i nie wymaga posiadania żadnej wiedzy o systemach sygnalizacji włamania i napadu.

Technologia komunikacji alarmowej z możliwością rozbudowy w przyszłości

Możliwość automatycznego powiadamiania o alarmach najbliższego sąsiedztwa i/lub centrum monitoringu. Centrala oferuje szereg opcji transmisji sygnałów alarmowych, w tym z wykorzystaniem sieci telefonicznej (komunikator PSTN) oraz Internetu (przez sieci IP lub bezprzewodowo w technologii GPRS).

Doskonałe rozwiązanie sygnalizacji włamania i napadu

Systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić pełną ochronę domów lub małych i średnich firm. To kompletne rozwiązanie umożliwia również integrację urządzeń peryferyjnych, takich jak najlepsze na rynku czujki i łatwe w obsłudze klawiatury. Umożliwia także podłączenie czujek pożarowych i kamer sieciowych.

Zastosowanie

System bezpieczeństwa Bosch zapewni Ci poczucie spokoju. Systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX zapewniają zwiększony stopień ochrony Twojego życia i mienia w czasie, gdy jesteś w domu i w podróży.

Weryfikacja obrazu na żywo

Kolejną zaletą systemów sygnalizacji włamania i napadu AMAX jest możliwość weryfikacji bieżącego obrazu za pośrednictwem kamer sieciowych firmy Bosch. Po otrzymaniu przez użytkownika bądź centrum monitorowania powiadomienia o alarmie można sprawdzić obszar chroniony, na przykład za pomocą urządzenia smartphone, aby stwierdzić, co spowodowało włączenie się alarmu i przekonać się, czy intruz jest obecny.

Niezawodna jakość firmy Bosch

Podobnie jak wszystkie produkty firmy Bosch, systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX łączą jakość Bosch z niezawodnością. Systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX zostały poddane testom i uzyskały certyfikaty niezależnych laboratoriów. Ponadto są zgodne z klasą 2 norm EN, co jest gwarancją wysokiej jakości oraz trwałości i niezawodności.

Nad strategią produkcji i kontroli, a także jej wdrażaniem w różnych lokalizacjach czuwają zespoły projektantów gromadzące specjalistów z różnych dziedzin. Kluczowe procesy, takie jak projektowanie, produkcja, logistyka i zakupy, bazują na wewnętrznych standardach kontroli jakości, które wykorzystuje się też w całym łańcuchu produkcji – od dostawy towarów aż po wytworzenie gotowego produktu.
Zobacz również nasze inne artykuły