Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

System konferencyjny DCN multimedia po aktualizacji

System konferencyjny DCN multimedia po aktualizacji

Firma Bosh oferuje swoim użytkownikom system konferencyjny DCN multimedia poszerzony o nowe możliwości. Wszystko za sprawą aktualizacji oprogramowania DCN multimedia do wersji v.1.2. Nowa postać oprogramowania pozwala na prowadzenie konferencji z udziałem nawet 750 osób. Dodatkowo możliwa jest szybka oraz efektywna identyfikacja użytkowników, nawet w przypadku zajmowania przez nich dowolnych miejsc. Kolejny atut to sposobność przeprowadzenie doraźnego głosownia. Oprogramowanie daje możliwość integracji odpornych na zakłócenia kierunkowych mikrofonów w pomieszczeniach, gdzie występuje duże natężenie szumu bądź znaczące zakłócenia.

Aktualizacja oprogramowania pozwoliła na zwiększenie liczby uczestników ze 100 do 750. Każda osoba ma do dyspozycji indywidualnie przypisany pulpit dyskusyjny DCN multimedia. Dzięki temu system konferencyjny DCN multimedia może być wykorzystywany również do obsługi największych zgromadzeń. Jeżeli uczestnik posiada z góry wyznaczone stanowisko – na ekranie wyświetlony zostanie jego login wskazujący miejsce, które powinien zająć. Natomiast osoby bez miejsca przydzielonego na stałe, swój udział w konferencji mogą zgłosić dopiero po zajęciu wybranego stanowiska. Wówczas nazwisko takiego uczestnika automatycznie zostanie wyświetlone na liście wystąpień. Warto wspomnieć, że cały system zabezpieczony jest przed dostępem osób nieuprawnionych za pomocą hasła bądź zintegrowanego systemu identyfikacji.

Nowa wersja oprogramowania znacznie ułatwia przeprowadzanie doraźnych głosowań. Do ich organizacji nie są wymagane specjalne przygotowania techniczne. Każdy użytkownik posiada do wyboru (w swoim języku) trzy opcje: „za”, „przeciw” bądź „wstrzymuję się”. Obsługę systemu do głosowania ułatwiają kolorowe przyciski. Następnie wyniki analizuje specjalnie przeznaczony do tego celu pulpit. Końcowe rezultaty obrazowane są na 7-calowych wyświetlaczach pulpitów dyskusyjnych osób biorących udział w konferencji. Jeżeli dane zgromadzenie odbywa się w warunkach o wysokich wymaganiach akustycznych lub dużego natężenia szumów uczestnicy mają możliwość skorzystania z kierunkowych mikrofonów na wsporniku elastycznym. Co istotne mikrofony te wykazują odporność na zakłócenia powodowane przez telefony komórkowe. Dostępne są w wersji krótkiej i długiej. Dużym udogodnieniem jest fakt, iż pulpit dyskusyjny systemu DCN multimedia sam rozpoznaje rodzaj podłączonego mikrofonu i właściwie dopasowuje parametry audio.
Zobacz również nasze inne artykuły