Rejestratory Cyfrowe Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 71

Jesteś tutaj: »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Divar.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 71

Artykuły

System konferencyjny DCN multimedia po aktualizacji System konferencyjny DCN multimedia po aktualizacji

Firma Bosh oferuje swoim użytkownikom system konferencyjny DCN multimedia poszerzony o nowe możliwości. Wszystko za sprawą aktualizacji oprogramowania DCN multimedia do wersji v.1.2. Nowa postać oprogramowania pozwala na prowadzenie konferencji z udziałem nawet 750 osób.... więcej »

Nowe centrale alarmowe Bosch serii AMAX Nowe centrale alarmowe Bosch serii AMAX

Rodzina central alarmowych Bosch AMAX na chwilę obecną składa się z trzech centrach będących w stanie obsłużyć do 8, 32 i 64 linii dozorowych. Dzięki hybrydowemu trybowi pracy umożliwiają obsługę czujek przewodowych i bezprzewodowych oraz... więcej »

Monitoring wideo IP Bosch dla małych sklepów i domów Monitoring wideo IP Bosch dla małych sklepów i domów

Gotowe do użycia i kompletne sieciowe systemy dozoru wizyjnego w zwartej i stylowej obudowie. Zaawansowana technologia marki Bosch w Twojej małej firmie lub domu. Kamery IP Bosch TINYON i FLEXIDOME... więcej »

Nowoczesne systemy analogowego monitoringu wideo Bosch Nowoczesne systemy analogowego monitoringu wideo Bosch

Tryb 960H pozwala na uzyskanie obrazów o wysokiej rozdzielczości w systemach analogowych i jest przeznaczony do zastosowań niewymagających uzyskania obrazu o jakości HD. Bosch Security Systems zastosował go w najnowszych cyfrowych rejestratorach wizyjnych. Urządzenia DIVAR... więcej »

Rejestratory sieciowe DIVAR IP Bosch Rejestratory sieciowe DIVAR IP Bosch

Bosch Security Systems wdrożył w najnowszej serii rejestratorów sieciowych DIVAR IP innowacyjną technologię dynamicznego transkodowanie, dzięki której możliwy jest natychmiastowy dostęp, z dowolnego miejsca na świecie, do nagrań jakości HD. Wykorzystana w rejestratorach wizyjnych ... więcej »

Analogowe systemy telewizji przemysłowej 960H Bosch Analogowe systemy telewizji przemysłowej 960H Bosch

Oferta firmy Bosch zawiera wszystkie elementy potrzebne do budowy kompleksowych systemów wizyjnych 960H, w tym kamery, obiektywy, cyfrowe rejestratory wizyjne i monitory. Dzięki nowej klasie zaawansowanych przetworników obrazu 960H stało się możliwe uzyskanie klarownego i... więcej »

Nowe dekodery Bosch VIDEOJET Nowe dekodery Bosch VIDEOJET

W najbliższych dniach do sprzedaży trafią dwa nowe dekodery Bosch z serii VIDEOJET (VIDEOJET 3000 i VIDEOJET 7000), które pozwalają na tanie przejście z systemu analogowego na cyfrowy. Oba nowe urządzenia umożliwiają... więcej »

Oświetlenie CCTV Bosch - obserwacja w ciemności Oświetlenie CCTV Bosch - obserwacja w ciemności

Rozwiązania oświetlenia CCTV firmy Bosch pozwalają zoptymalizować działanie wszystkich kamer dozorowych pracujących w nocy i zapewnić całodobowy monitoring wizyjny przez 7 dni w tygodniu. Do większości przestępstw dochodzi po zapadnięciu zmroku. Bez specjalistycznego oświetlenia monitorowane... więcej »

System konferencyjny Bosch DCN multimedia System konferencyjny Bosch DCN multimedia

DCN multimedia jest nowym, wyjątkowym systemem konferencyjnym, w którym zastosowano opracowaną przez firmę Bosch unikalną multimedialną architekturę sieciową OMNEO bazującą na technologii IP. W skład tego rozwiązania wchodzą także multimedialne pulpity konferencyjne z ekranem dotykowym,... więcej »

System alarmowy AMAX Bosch System alarmowy AMAX Bosch

Systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX zostały zaprojektowane z myślą o ochronie domostw oraz małych firm. Urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze dzięki prostej klawiaturze. Zapewnia jakość i niezawodność, z której słyną wszystkie... więcej »